Vyhledat na webu

Zavřít

volná pracovní pozice - učitel/ka v mateřské škole

Autor: Halka Jánová

30. 06. 2022

Hledáme posilu do týmu naší mateřské školy na pozici učitel/učitelka, pracovní úvazek plný, pracovní poměr na dobu určitou do srpna 2024 (zástup za rodičovskou dovolenou), předpokládaný nástup od 1. 9. 2022.

Požadujeme: laskavý a empatický přístup k dětem, dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu se vzdělávat, zodpovědnost a spolehlivost, vzdělání dle zákona 563/2004 Sb. Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění (ukončené nebo probíhající vzdělání). Výtvarné dovednosti či hra na hudební nástroj výhodou.


Nabízíme: platové ohodnocení dle vzdělání a praxe 31 290 – 36 130, po 3 měsících osobní hodnocení, 40 dní dovolené, příspěvky z FKSP, příspěvky na obědy, možnost vzdělávání a seberozvoje.


Výběrové řízení proběhne ve středu 13. července od 9,00 hodin v ředitelně základní školy, pro přesný čas kontaktujte prosím vedoucí učitelku MŠ Zuzanu Bohdalovou telefonicky na čísle 380/732 122 nebo emailem zuzana.bohdalova@zsamsvetrni.cz. Zašlete na tento email žádost o místo, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a životopis.